O Areálu černý důl uvodní

O AREÁLU ČERNÝ DŮL

 • Aktuální akce

  Vizualizace klubovny
  byty v krkonoších

  >>Více

  Bytový dům B2 byl dokončen
  byty v krkonoších

  >>Více

 • Proč investovat?

  • Horské golfové hřiště v Krkonošském národním parku
  • Bydlení přímo na golfovém hřišti
  • Omezený počet nemovitostí- záruka zhodnocení
  • Možnost výhodného pronájmu léto/zima- rychlá návratnost investice
  • V případě financování bude nemovitost splácet Vaši hypotéku!
  • Doživotní členství v golfovém klubu zdarma
  • Panoramatický výhled na golfové hřiště a hory

  >>>Pokračování

 • Návratnost investice

 • Neopakovatelná investice

  Při západním okraji obce Černý důl, v panenské přírodě Krkonošského národního parku, pouhý 1 km od centra obce a moderního ski areálu byl schválen územním plánem projekt výstavby 18-ti jamkového hřiště.Je zde zapsaná územní studie a dokončuje se územní rozhodnutí,projekt je kompletně hotový, a byl navržen prestižním českým designérem na pozemcích o celkové rozloze 760.000 m2.

  Součástí tohoto velkolepého projektu realizovaného developerskou firmou Areál Černý Důl s.r.o. bude také výstavba 18-ti poloroubených chalup (ceny parcel včetně sítí a komunikací) a 78 luxusních apartmánů (možnost dokoupení garážového stání), jejichž výstavba bude realizována v několika etapách.Výstavba již započala v roce 2014 a již jsou hotové sítě a silnice ,dále byl dokončen první bytový dům na konci roku 2015 a v lednu 2016 byl zkolaudován. Tento projekt je unikátní nejen tím, že se bude nalézat na samé hranici golfového hřiště , ale také tím, že bude zbudován v chráněné přírodní lokalitě, kde v budoucnu nebude povolena žádná další výstavba. Tím je tedy zachována jedinečnost a lukrativita nabízených nemovitostí, jejich počet je omezen a to činní tuto nabídku neodolatelnou investicí. Součástí developerského projektu není jen golfové hřiště a obytná zástavba, ale tento areál bude také rozšířen o důležité zázemí pro jeho uživatele jako například club house s welnesem,restaurací,bazénem,dále zde bude vybudováno parkoviště pro 100 aut a technické zázemí pro golf…

  Celý areál bude zajišťovat celoroční vyžití. Nemovitost lze užívat jak v letních, či jarních měsících, ke hře golfu, horské turistice, cykloturistice , ale i v zimních měsících, k aktivnímu lyžování či běhu na lyžích. Toto může být také zajímavé pro ty z Vás, kteří hodlají ještě intenzivněji zhodnotit svoji investici a nemovitost nabídnou ke krátkodobému pronájmu. JAKO BONUS, INVESTOR NABÍZÍ DOŽIVOTNÍ ČLENSTVÍ V GOLFOVÉM KLUBU VŠEM MAJITELŮM NEMOVITOSTÍ. Možnost financování hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Přijeďte se podívat na lokalitu, rádi Vás uvítáme! Jánské Lázně 6 km, Vrchlabí 10 km, Špindlerův Mlýn 27 km, Pec pod Sněžkou 20 km.

   

  FOTOGALERIE

  „Nejen green
  uprostřed pohádkové
  krajiny Krkonošských hor…“