Napsali o nás

 • Aktuální akce

  Vizualizace klubovny
  byty v krkonoších

  >>Více

  Bytový dům B2 byl dokončen
  byty v krkonoších

  >>Více

 • Proč investovat?

  • Horské golfové hřiště v Krkonošském národním parku
  • Bydlení přímo na golfovém hřišti
  • Omezený počet nemovitostí- záruka zhodnocení
  • Možnost výhodného pronájmu léto/zima- rychlá návratnost investice
  • V případě financování bude nemovitost splácet Vaši hypotéku!
  • Doživotní členství v golfovém klubu zdarma
  • Panoramatický výhled na golfové hřiště a hory

  >>>Pokračování

 • Návratnost investice

 • Zde naleznete výběr serverů, které napsali o našem developerském projektu.

  IDNES.cz

  V Krkonoších se zase staví ve velkém, chystá se golf i chaty na svahu.

  http://hradec.idnes.cz/v-krkonosich-se-zase-stavi-ve-velkem-d7o-/hradec-zpravy.aspx?c=A150612_2169546_hradec-zpravy_the

  idnes.cz

  Napsali o nás na idnes.cz pokračování na serveru idnes.cz

  České Stavby

  Napsali o nás na ceskestavby.cz pokračování na serveru ceskestavby.cz

  GREEN

  Areál Černý Důl

  v Praze – Holešovicích má svůj výstavní stánek společnost Areál Černý důl. Můžete se na něm seznámit s unikátním projektem v panenské přírodě Krkonošského Národního Parku.

  Při západním okraji obce Černý důl, pouhý 1 km od centra obce a moderního ski areálu, byl schválen územním plánem projekt výstavby 18-ti jamkového hřiště, které bylo navrženo prestižním českým designérem Jakubem Červenkou. Součástí tohoto velkolepého projektu realizovaného developerskou firmou Areál Černý Důl s.r.o. bude také výstavba poloroubených chalup a 78 luxusních apartmánů, jejichž výstavba bude realizována v několika etapách.

  Tento projekt je unikátní nejen tím, že bude realizován v chráněné přírodní lokalitě KRNAPu, ve které v budoucnu nebude povolena žádná další výstavba, ale i zachováním jedinečnosti nabízených nemovitostí, jejich počet je omezen.

  Golf, lyžování a příjemné bydlení v jednom

  Kdo je vášnivým hráčem golfu, určitě by rád bydlel v těsné blízkosti golfového hřiště. Milovník hor si zase dokáže představit, že by měl své vlastní útočiště uprostřed kopců, co by kamenem dohodil k nejbližšímu ski areálu Černý Důl. Jaká je možnost pro toho, kdo by v zimě nejraději nesundal lyže a v létě golfové rukavice? Odpověď je snadná: může se zamyslet nad investicí do nemovitosti v novém a unikátním projektu.

  V Krkonoších, nedaleko Jánských Lázní, pod Černou horou vzniká unikátní projekt, který spojuje letní i zimní sporty, blízkost neposkvrněné přírody a pohodlné bydlení. Společnost Areál Černý Důl s.r.o. buduje kilometr od ski areálu Černý Důl 18 jamkové golfové hřiště spolu s 18 poloroubenými chalupami a 78 luxusními apartmány. Lokalita se nachází v ochranné zóně Krkonošského národního parku a celá stavba proto probíhá na základě schválení Správou národního parku a v souladu s požadavky na ochranu přírody. Výhodou takto umístěného projektu je, že další výstavba už nebude povolena, a tak areál nepřijde o svou exkluzivitu a ceny nemovitostí v něm nebudou ztrácet hodnotu.

  Černý Důl se tak stane velmi atraktivním místem pro milovníky horské přírody, golfu i lyžování. Roubenky a apartmány v bytových domech bude možné využít jak k trvalému bydlení, tak i na rekreaci. V případě sezónního pronajímání se může investice do pořízení nemovitosti vrátit velmi rychle.